KOA V LÉČENÍ

Plemeno: kříženec

  • Pohlaví: samice
  • Věk: cca 2,5 měsíce
  • Kastrovaná: Ne
  • Čipovaná: Ne
  • Handicapovaná:
  • Umístěný: v dočasné péči v Praze

Před pár dny jsme přijali do péče tuhle maličkou velice nemocnou králičí holčičku Kou. Králička pochází ze zverimexu.

Nutno říct, že díky skvělým zaměstnancům, kterým nebyl osud králíčka lhostejný se Koa dostala až k nám. Její zdravotní stav zaměstnanci zverimexu řešili a králíčka vzali na veterinu kde mu byla podána antibiotika. Bohužel ta na ošklivou rýmu nezabrala a tak se její stav snažili řešit dál a veterinu navštěvovali opakovaně, ale vše bylo marné a nenastalo žádné zlepšení. Brzy došly i finance, které byly určené na léčbu králíčka.

No a tak jsme byli požádání o pomoc my.

I přes to, že momentálně máme problémy s prostory i přes to, že si uvědomujeme, že léčba bude dlouhá a finančně náročná rozhodli jsme se do toho jít a tuhle malou nešťastnici zachránit.

Věříme totiž, že společnými silami to dáme. Koa má za sebou již prohlídku na veterině. Nechali jsme jí udělat střery z nosu, abychom mohli nasadit cílená antibiotika co nejdříve. Její nosánek se musí také pravidelně čistit, aby mohla Koa normálně dýchat a nedusila se.

Budeme velice vděční pokud se rozhodnete nám přispět na léčbu Koy. Zatím nám přišla první faktura ve výši 2548 kč. Každá koruna se počítá a my si vaší pomoci velice vážíme. Číslo azylového účtu kam můžete posílat své příspěvky je : 2102191222/2010. Děkujeme, že pomáháte s námi. Jen díky vám můžeme být nadějí i pro takhle závažné případy.

Napsat komentář