JIN NAŠLA DOMOV

Plemeno: kříženec

 • Pohlaví: samice
 • Věk: cca rok
 • Kastrovaná: Ano
 • Čipovaná: Ne
 • Handicapovaná: Ne
 • Umístěná: v dočasné péči v Benešově

Rádi bychom vám představili dvě nové azylové holčičky, které k nám měly opravdu dlouhou cestu. Ne, nelekejte se nedorazily z Číny, jak by si někdo podle jejich jmen mohl mylně myslet. Ale absolvovat cestu vlakem z Kroměříže do Benešova k Tomáš Novák je taky slušné dobrodružství, ne?

Jedná se o samičky z masného chovu jejichž majitel se rozhodl holčičky ušetřit a přes svojí vnučku zajistit králíčkům hezčí život. A tak se vnučka obrátila s prosbou o pomoc na naší organizaci. Holčičky sbalila a společně se vydaly na cestu k lepším zítřkům…

Jin (tmavá holčička) je dcera Jang. Její kožíšek však i přes to, že to na fotkách není tolik vidět není čistě černý, ale velice zajímavě „melírovný“ a na sluníčku se nádherně leskne. Zajímavě zbarvenou má i duhovku, které se pravděpodobně vzhledem k jejímu věku bude ještě dobarvovat.🤍

Obě holčičky jsou velice klidné a sympatické. Je nám jasné, že vzhledem ke své velikosti nebudou mít lehké najít nový domov, ale snažíme se pomáhat všem potřebným, bez rozdílů.

Pokud vás tento králíček zaujal a uvažujete o jeho adopci neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám o něm poskytneme více informací.

Králíček se nachází v dočasné péči v Benešově.

edit 28.2.2023: Jing prošla z preventivních důvodů kastrací. Aktuálně bere léky po kastraci a krásně se to hojí.

edit 25.4.2023: na Jing se usmálo štěstí a našla nový domov v Praze. Bydlet bude ve větší partě králíčků, snad si všichni sednou.

Adopční poplatek 500,- Kč.

V případě dotazů prosím volejte  Tomáše: + 420 724 752 089

2 komentáře u „JIN NAŠLA DOMOV“

 1. Dobry den zaujali me kralici damy Jin Jang, napadlo me zda bych jim mohla vytvorit vhodny domov ikdyby jako docaska, … bydlime vsak u lesa, a mame u domu skodnou kunu, neumime se ji zbavit a tak se ptam co bych presne mela vyrobit aby to pro kralicky bylo bezpecne?

  Odpovědět
  • Dobrý den Andreo, omlouvám se ze pozdní odpověď, spolu jsme již ale domluvení. Jing a Jang se těší na krásný domov u vás.

   Odpovědět

Napsat komentář