JANG

Plemeno: kříženec

  • Pohlaví: samice
  • Věk: cca
  • Kastrovaná: Ne
  • Čipovaná: Ne
  • Handicapovaná: Ne
  • Umístěná: v dočasné péči v Benešově

Rádi bychom vám představili dvě nové azylové holčičky, které k nám měly opravdu dlouhou cestu. Ne, nelekejte se nedorazily z Číny, jak by si někdo podle jejich jmen mohl mylně myslet. Ale absolvovat cestu vlakem z Kroměříže do Benešova k Tomáš Novák je taky slušné dobrodružství, ne?

Jedná se o samičky z masného chovu jejichž majitel se rozhodl holčičky ušetřit a přes svojí vnučku zajistit králíčkům hezčí život. A tak se vnučka obrátila s prosbou o pomoc na naší organizaci. Holčičky sbalila a společně se vydaly na cestu k lepším zítřkům…

Jang (světlá holčička) je matka Jin. Její kožíšek je čistě bílý a oči má rubínové, což společně s jejími velkými „růžovými“ oušky dodává této králičí holčičce na něžnosti.

Obě holčičky jsou velice klidné a sympatické. Je nám jasné, že vzhledem ke své velikosti nebudou mít lehké najít nový domov, ale snažíme se pomáhat všem potřebným, bez rozdílů.

Pokud vás tento králíček zaujal a uvažujete o jeho adopci neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám o něm poskytneme více informací.

Králíček se nachází v dočasné péči v Benešově.

edit 27.10.22: Jang se léči se zánětem na levé straně horních stoliček. Jedná se o zánět od stoličky, který si vyžádal už dvě operace.

edit 30.12.22

Moc mě to mrzí, před Vánoci odešla králičice Jang.

Byla v pořádku, ze všech svých problémů se dostala, měla se k světu, ale jednoho dne si lehla a už se neprobudila.

I pan doktro Svozil neví co se stalo, patrně mozková příhoda.

Jang tu po sobě (a i u nás v azylu) nechala krásné děti, Jing, Štefana a Florina. Může odpočívat v klidu, o ně se dobře postaráme.

Celá naše rodina tě měla moc ráda.

Napsat komentář