ROXANA NAŠLA DOMOV

Plemeno: kříženec

 • Pohlaví: samice
 • Věk: cca 3 roky
 • Kastrovaná: Ne
 • Čipovaná: Ne
 • Handicapovaná: Ne 
 • Umístěná: v dočasné péči v Praze 5 Motol

Občas nás příběhy našich azyláčků opravdu chytnou za srdce. V tomto případě nás chytl za srdce hlavně příběh majitelů těchto dvou holčiček. Morčecí sestřičky žily v milující rodině. Obklopené láskou a tou nejlepší možnou péčí. Navštěvovaly veterinární kliniku na Hůrce kde se vlastně majitelé dozvěděli o našem azylu.

Páníček morčecích holčiček je bohužel slepý a jejich paničce se zdravotní stav také rychle horší a postupně přichází o zrak. Péče o morčátka je tedy pro ně velice náročná.

Navíc jim byl přiřazen vodící pejsek a oni si tak úplně nejsou jistí, zda by s morčátky vycházel. Proto se rozhodli najít morčátkům nový domov prostřednictvím našeho azylu. Nyní jsme přijali dvě morčecí holčičky a jakmile se nám uvolní místo přijmeme ještě jednoho morčecího kloučka.

Morčátka jsou na sebe zvyklá a velice fixovaná. Hledáme jim domov jedině společně. Nechceme, aby se holčičky rozdělovaly. Nachází se na Praze 5 kousek od Motolské Nemocnice. Více informací rádi poskytneme v SZ. Případní zájemci nás neváhejte kontaktovat.

Adopční poplatek 200,- Kč.

V případě dotazů prosím volejte  Barču + 420 732 173 724

3 komentáře u „ROXANA NAŠLA DOMOV“

 1. Dobrý den, Roxanka se mi moc líbí. Ráda bych ji přijala ke svým mladším morčecím juniorkám. Místo mám ale jen pro jednu myšku😔 jestli by se našel někdo kdo si vezme obě sestry, tak by to bylo pro ně lepší. Mám od února malou chs. KAŠTÁNEK. Nemám zájem množit myšky bez pp, péči o azyláčka beru jako samozřejmost kterou by chovatelé měli přispět k utěsení situace. Ke mně se ještě žádný odložený nebo ztracený morčík zatím nedostal. Při adopci v azylu Reulinka jsem ve včerejším konkurzu neuspěla….web ještě nemám ale jsem na FB.

  Odpovědět
  • Hezký den, Verčo,
   u těchto holčiček je podmínka společné adopce. Jsou na se odmalička zvyklé a tak by nebylo fér je rozdělovat. Jsme již domluvené s jednou zájemkyní, která by si vzala holčičky obě, že se na ně přijede podívat. V nejbližších dnech však máme přijímat ještě jejich bratříčka. Tak by mohl připadat v úvahu třeba on?

   S přáním hezkého dne Barča Křtěnová

   Odpovědět
 2. Zdravím, jsme s manželkou původní chovatelé Feliny, Roxany a Cosmina (ten v nejbližších dnech přijde). Chtěl bych jen pro budoucí chovatele doplnit, kdyby chtěli s mazlíčky slavit narozeniny, že si mohou do kalendáře zapsat přibližné datum 24. 7. 2019 (±týden). 🙂🎂

  Odpovědět

Napsat komentář