JENNY NAŠLA DOMOV

Plemeno: kříženec

 • Pohlaví: samice
 • Věk: 5 let
 • Kastrovaná: Ne
 • Čipovaná: Ne
 • Handicapovaná:
 • Umístěná: v dočasné péči v Praze

Po telefonické prosbě z veterinární kliniky v Liberci jsme 15.9. přijali dvě morčátek ve velmi špatném stavu. Majitelé je donesli na veterinu s tím, že jsou nemocný, tak ať je utratí. Tam jim naštěstí dali šanci, přeléčili kožní problémy a dovezli k nám do Prahy do dočasné péče u Lucky. Údajně se jedná o 5-6 let stará zvířátka. Kromě parazitů trápí Jenny podvýživa a cysty na vaječnících. Momentálně má nasazenou léčbu antibiotiky.

2 komentáře u „JENNY NAŠLA DOMOV“

 1. Dobrý den,
  minulý týden jsme museli dát uspat jednu z našich 2 morčic, měla špatné zuby a korekce na veterině Na Hůrce nepomohly. Hledáme tedy parťačku pro přiživší Šárku. Jsou jí 3,5 roku, neumím moc říct, jestli je dominantní nebo submisivní – se svou družkou vycházela bez problémů, bylo vidět, že se mají opravdu rády, byly pořád spolu, žužlaly si ouška, občas spolu spaly i v jednom domku, i když měla každá svůj. Veškeré vybavení máme, klec má 120 cm a přes den má volný výběh v dětském pokoji. Někdo jako Jenny nebo Alyss by se noám líbil. Podvýživou by u nás rozhodně netrpěly, Šárka je obrovité, macaté, lesklé morče:-) Nevím, jestli budete mít požadavek, že pokud půjdu do adopce, tak společně, mně by vlastně nevadilo vzít si dvě, ale nevím, zda by se vešly do 120cm velké klece a také hlavně jestli by to na naší Šárku nebylo moc.
  Budu sledovat vaše svěřence k adopci, chtěla jsem se představit a dát najevo svůj zájem o adopci, Šárka nemůže být sama.
  Děkuji a zdravím
  Věra Polo

  Odpovědět

Napsat komentář