CASSINČÁTKO 2 NAŠLO DOMOV

Plemeno: kříženec

 • Pohlaví: samice
 • Věk: 8 týdnů
 • Kastrovaná: Ne
 • Čipovaná: Ne
 • Handicapovaná: Ne
 • Umístěná: v dočasné péči v Praze

Začátkem ledna porodila samička Cassie v azylu 4 mláďata. Jelikož jsme měli hned od začátku podezření, že by samička mohla být březí objednali jsme jí na sono a naplánovali kastraci. Bohužel však v den plánované návštěvy veteriny Cassie porodila. Vlastně můžeme být rádi, že nezačala rodit někde po cestě na veterinu. I tak však nejsme z tohoto „nadělení“ nadšení. Mláďata totiž pravděpodobně pochází z příbuzenské plemenitby a tak i přes to, že to vypadá, že mláďata nenesou žádné vady nemůžeme zaručit, že tomu tak bude i do budoucnosti.

I přes to si však tihle prcci zaslouží šanci na milující domov. Rodinu, kde je budou brát se vším všudy. Jsou to totiž naprosto úchvatní neposední úžasňáci s kterými si nový majitel užije spousty legrace.

Adopční poplatek 500,- Kč.

V případě dotazů prosím volejte  Páju + 420 731 634 734  nebo pište na email : hlodavcivnouzi@gmail.com

6 komentářů u „CASSINČÁTKO 2 NAŠLO DOMOV“

 1. Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda by se dalo přes vás domluvit adopci pro našeho králíčka.Máme doma samičku zakrslého králíčka, je to beránek , rezavé barvy. Má něco přes rok. Je milá, v jídle si nevybírá. Přemýšlíme, že ji najdeme novou rodinu. Bohužel máme doma 3 malé fenečky a když je volně puštěná , tak ji prohání. Nedají ji pokoj. Také chci, ať se jí někdo věnuje, jak potřebuje. Jsme z Havířova, okr. Karviná. Mohu poslat i fotečky. Děkuji za odpověď paní Aneta.

  Odpovědět
 2. Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli je možnost vám dát králíčka je to napůl beránek. Dnes ráno sem ho našel při venčení psa před popelnici v přepravce nemám peníze na klec a nevím jak se o něho postarat. Děkuji za odpověď

  Odpovědět

Napsat komentář