ARTUŠE NAŠLA DOMOV

Plemeno: kříženec beránka

 • Pohlaví: samice
 • Věk: cca 2 roky
 • Kastrovaná: Ne
 • Čipovaná: Ne
 • Handicapovaná: Ne
 • Umístěná: v dočasné péči v Praze

Představujeme vám králičí holčičku Artušku. Králíčka, který k nám byl původně předán jako sameček. Až v azylu se zjistilo,že se jedná o samičku. A tak z původně vymyšleného jména pro králíčího kluka – Artuš vznikla samička Artuše.

Povahově je hodně veselá a má ráda kontakt. Vždy hopká radostí, když za ní přijdeme se mazlit a hrát si a přijde nám, že nechce abychom šli zase pryč. Je aktivní v naší společnosti, ale zároveň dokáže být v klidu a spinkat, když se nic neděje, ráda odpočívá. Zkrátka ideální králičí společník.

Artušku čeká ještě potřebná vakcinace. Již nyní se však můžete hlásit jako případní zájemci o adopci. Rádi vám k ní poskytneme více informací. Nachází se v dočasné péči u naší dobrovolnice Simona Červíková v Praze.

Adopční poplatek 500,- Kč.

V případě dotazů prosím pište na email : hlodavcivnouzi@gmail.com

Králíček se nachází v dočasné péči v Praze 5 (Stodůlky).

4 komentáře u „ARTUŠE NAŠLA DOMOV“

 1. Dobrý den mám vážný problém za 3 dny se stěhují do malé garsonky kam nemohu vzít svého skoro 7 měsíčního zakrsleho kralická kupovany od pana jako kluka dle mě možná holka tady má svůj prostor na běhání v garsonce by musel byt pořad v kleci což by nesnesl a dělal by naschvál mám totiž chráněny byt id Fokusu kdyby cokoliv zničil musela bych to zaplatit nemám na to platit zničeny nábytek atd. Potřebuji pomoct děkuji jsme v Praze mě číslo 604 218 959

  Odpovědět
 2. Dobrý den, mám zájem o Artuši kdyby se uvolnila. Obecně bych si chtěla pořídit nějakého beránka jako mazlíčka, kdyby jste měli jiného v nabídce ráda bych se koukla.
  Děkuji Hana Kujalová.

  Odpovědět

Napsat komentář