FAZOLKA NAŠEL DOMOV

Plemeno: kříženec

  • Pohlaví: samec
  • Věk: 1 rok
  • Kastrovaný: Ne, ale plánovaná kastrace v azylu
  • Čipovaný: Ne
  • Handicapovaný: Ne
  • Umístěná: v dočasné péči v Benešově

Fazolka se do azylu dostal s ošklivým výtokem z oka. Navíc byl u něj zjištěný také dravčík. Nyní je však již po veterinární kontrole a léčba pěkně zabírá. Až se problémů zbaví, bude z něj krásně lesklý kluk. Fazolka je pořádný macek vážící cca 5kg. Hledáme pro něj domov kde ocení „pořádný kus králíka.“

17.8.2022 – EDIT – Máme tady jednoho smolaře. Je to králíček jménem Fazolka, který se do azylu nedostal v příliš dobrém stavu. Při příjmů byl u něj zjištěný dravčík a výtok z očí. To se naštěstí podařilo vyléčit a za nějakou dobu se na něj usmálo štěstí a ozvala se zájemkyně.

Po dohodě s ní jsme nechali králíčka vykastrovat. Vše vypadalo skvěle a těšili jsme se, že tenhle krasavec konečně najde milující domov. Moc jsme mu to přáli.

Naše radost však netrvala příliš dlouho. Po krátké době se ozvala jeho adoptivní rodina, že chce Fazolku vrátit zpátky. A důvod? Rozhodli se ujmout dalšího králičího samce a Fazolka z toho nebyl dvakrát nadšený a nechoval se k němu hezky. No kdo by to byl řekl, že dospělý statný samec, který se těšil na soužití se samičkou neustojí příchod mladého králičího konkurenta?

No nic…Fazalku jsme přijali zpátky a říkali si, že najdeme jiného lepšího zájemce.

I přes to, že je to cvalík tak je to i velký štramák takže dřív nebo později se o něj nějaký fajn zájemce určitě ozve…

Ale to by nebyl Fazolka, aby si na nás zase něco nevymyslel. Před hledáním nového zájemce chtěl ještě trošku chytat bronz ve výběhu na zahradě. No, snad chápete, že chtěl na zájemce udělat dojem. Jenže místo toho jeho vysněného bronzu chytil tyhle ošklivé oranžové potvůrky – sametky. Takže následovala cesta na veterinu a další léčba…

No jo chlapče ty musíš mít prostě furt něco extra. Stačilo přece říct, že se ti u nás prostě líbí a nikam se ti ještě nechce.

Napsat komentář