ADRIANA

Plemeno: činčila vlnatá

  • Pohlaví: samice
  • Věk: adult
  • Kastrovaná: Ne
  • Čipovaná: Ne
  • Handicapovaná: Ne
  • Umístěná: v dočasné péči v Benešově

Krásná činčilka Adriana hledá nový domov. Je to zatím plachá činčila, co by potřebovala někoho s trpělivostí, někoho kdo jí vymazlí.

Je po veterinární prohlídce u doktorky Lietavcové, kromě lehkého broušení zubů je naprosto zdravá.

EDIT 20.8.2022 –

Tento měsíc je snad prokletý. Jako kdyby nestačilo, že se na náš valej nemocná zvířata ze všech stran, že hned co jedno zvíře odjede do nového domova zase se najde okamžitě jiné, které jeho místo zaplní a tenhle nekonečný kolotoč se pořád a pořád opakuje tak, že si člověk nestihne ani na chvilku vydechnout.

Je to týden kdy odešla za duhový most králička Maxinka. Ještě jsme se z toho nestihli ani pořádně oklepat a dnes další smutná zpráva.

SMS od Tomáše , že je na tom činila Adriana špatně a že s ní vyjíždí okamžitě na veterinu.

I přes to, že jsme měli velké štěstí a na veterině byl šikovný MVDr Valeš nepodařilo se přesně určit co se činčile stalo.

Adriana byla apatická, neudržela se pořádně na nohou a byla i trochu plynatá. Jenže z čeho? Nic nového nedostávala. Doktor mluvil i o možnosti otravy, ale to nám též přišlo divné. Neměla nic neobvyklého a ani si neuvědomujeme, že by někde mohla sežrat něco co jí mohlo ublížit.

Činila se po infuzích a po podání léků během chvilky na veterině zvedla a tak Tom vyfasoval léky na doma a dostal i propustku s Adri odjet. Bohužel krátce po příjezdu vydechla v Tomáš ověřit náruči naposledy.

Je nám to moc líto holčičko. Moc nás mrzí, že jsme ti nedokázali pomoc. Stále se snažíme pochopit co se vlastně stalo, ale marně…

Napsat komentář