♥ Zdeněček a Julinka našli domov v Brně ♥ 

Plemeno: beránci

Pohlaví: kastrovaný samec a nekastrovaná samička

Věk: oba cca 1 rok

Čipovaní: Ne

Handicapovaní: Ne

V útulku od: 24.7.2019 – vrácen z adopce, jinak Zdenda už od jara 2019

Umístěni: v dočasné péči v Brtnici u Jihlavy

Páreček úžasných bílých beránků hledá milující rodinu. Zdeněček je roční, v současné době už kastrovaný, sameček beránka. Je to naprostý pohodář, miluje hlazení a večerní tulení v posteli a jen tak něco ho nerozhází. V azylu je už od jara, kdy se k nám dostal od pána, který nezvládal svůj chov. Patří do skupinky od Bělobky a Bělobčátek, kteří už všichni mají milující domovy, jen Zdeněček je malý smolař. Byl už v novém úžasném domově, kde na něj čekala právě Julinka. Ti dva si na první pohled padli do oka, bohužel kvůli těžké alergii v nové rodině, kterou spustil příchod Zdeněčka, se musel vrátit do azylu. A protože noví majitelé viděli, jak se na sobě stali Zdeněček a Julinka závislí, neměli to srdce je rozdělit a rozhodli se, že do nového domova půjde se Zdeněčkem i Julinka. Ta je roční saténová, velice osobitá holčička, původem z chovné stanice. Julinka si také užila své, protože v předchozím domově žila až do letošního jara s králičím kamarádem, který bohužel umřel a holčička to velice těžce nesla. Jsou zvyklí být prakticky pořád puštění z klece, protože nic neničí, ani nekoušou a oba jsou naučení na záchůdek.

Jsou naprosto sehraný páreček, takže odpadá starost se seznamováním a už si můžete jen užívat dvojitou porci králičí lásky.

Adopční poplatek: 300,- Kč za jednoho

Máte-li o králičky zájem, prosím volejte Petru + 420 737 508 978 nebo pište na Plevova.Petra90@seznam.cz či do SZ – Petra Plevová.